info@ogselektronik.com.tr
> Makam Aracı Işıklandırması

Makam Aracı Işıklandırması

Makam Aracı Işıklandırması - OGS Elektronik

OGS Elektronik, ışık modülleri, tepe lambaları, ikaz ışıkları, siren sistemleri, hoparlörler ve araç uygulamaları olan zengin ürün seçeneği ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Paslanmaz bağlantı parçaları ile sağlam bir alaşım kasaya sabitlenmiş led lenslere sahip makam aracı ışıkları, en zorlu çalışma ortamlarında hayatta kalacak şekilde tasarlanmıştır.

OGS Elektronik makam aracı ışıkları titreşime karşı korumalıdır, membran havalandırma delikleri ile birlikte entegre sızdırmazlık sistemi ışıkları nem, kir ve tozdan korur.

Makam aracı ışıkları SAE J, EMC/EMI ,ECE R65, ECE R10, Yüksek IP standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. OGS Elektronik, sınıfının lideri EMC performansı ile çoklu voltaj (9V–30V) çalışmasına sahiptir.

Makam aracı ışıkları, gereksinimlerinizi karşılamak için özelleştirilmek üzere farklı tasarım ve boyutlarda hazırlanabilir.

Makam aracı ışıkları, hızlı ve kolay kurulum için hava koşullarına dayanıklı bir muhafaza, siyah çerçeve ve lastik parçalar ile birlikte gelir. Çeşitli araç türleri ve uygulamaları için çok çeşitli braketler mevcuttur.

Makam Aracı Işıklandırması